sobota, 26 kwietnia 2014

Beyonce-Pretty Hurts - must see!

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście teledysku i nie słuchaliście najnowszej piosenki Beyonce-Pretty Hurts, to warto to zrobić! Każdy na pewno zinterpretuje tej utwór na swój sposób, ale pewne jest to, że pokazuje on dzisiejszy świat - showbiznes, życie, sposób przetrwania. Myślę, że przedstawione tam przez Beyonce problemy wymagają komentarza.

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie kobiety mają kompleksy i różne zmartwienia dotyczące swojego wyglądu. Chcą jak najszybszej zmiany. Jedne przy tym myślą , inne nie przejmują się skutkami swoich poczynań. Ten teledysk to pokazuję. Widzimy do jakiego stanu kobiety mogą się doprowadzić, aby wyglądać jak najlepiej. 

Choć w teledysku przedstawia się problem kobiet to uważam, że dotyczy on również świata mężczyzn. Może "upiększają" się oni inaczej, ale na tym samym to polega. Niektórzy przesadzają z siłownią, inni z solarium.

Te problemy dotyczą wszystkich, bez względu na kolor skóry, płeć czy poglądy. Niestety niektórych przerasta walka ze swoimi kompleksami i doprowadzają się do fatalnego stanu, a nawet przegrywają tą walkę. Nie pozwólmy aby do tego dochodziło. Róbmy to z głową. Pamiętajmy, że każdy jest inny. Nie wzorujmy się na aktorach, piosenkarzach czy modelkach. Oni mają ludzi od swojego wizerunku. Nie urodzili się tacy wysportowani i piękni, tylko ciężko pracowali aby tak wyglądać. Pracujmy nad sobą, ale z głową. Jedzmy zdrowo, ćwiczmy, zadbajmy o siebie, a na pewno efekty będą zadowalające :)

Enjoy!
Teledysk do tej piosenki zobacz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=LXXQLa-5n5w

Zachęcam również do zapoznania się z tekstem piosenki: http://www.tekstowo.pl/piosenka,beyonce_knowles,pretty_hurts.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz