środa, 19 listopada 2014

BOHOBOCO fashion show spring/summer 2015

W poniedziałek 17.11 odbył się pokaz kolekcji na sezon wiosna/lato 2015 marki BOHOBOCO oraz 5-te urodziny duetu, na których miałam okazje być razem z mamą i znajomymi. Show miało miejsce w hali EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego. 

Przez te pięć lat Michał Gilbert oraz Kamil Owczarek wnieśli bardzo dużo do życia kobiet. Ich kolekcje pojawiły się na dwóch polskich fashion week'ach. Prostota połączona z elegancją - za to Polki pokochały ten duet.
W tak krótkim czasie otworzyli 4 butiki - w Poznaniu, Gdyni i dwa w Warszawie oraz mają sklep internetowy (sprawdź TUTAJ).

Pokaz był niesamowity! Zaskakująca scenografia oraz muzyka na żywo, o które zadbała Kasia Sokołowska, to strzał w dziesiątkę. Uważam, że była to najlepsza kolekcja duetu BOHOBOCO, która dosłownie emanowała kobiecością! Zwiewne kreacje w pastelowych kolorach, minimalizm i symetria. Michał Gilbert i Kamil Owczarek jak zawsze zadbali o detale. Piękne buty oraz torebki, które są nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo basicowe. 
A Wy jak oceniacie nową kolekcję? :)Bohoboco wiosna-lato 2015, fot. Akpa
Sweater - Zara / Skirt - Zara / Bag - no name / Earrings - New Look / Shoes - H&M


Hype my look HERE


1 komentarz:

  1. Kocham BOHOBOCO, a ta kolekcja jest wspaniała! Mam nadzieję, że będzie mi pisane spotkać się z Tobą na jakimś pokazie, jestem Twoim największym fanem. Gorąco pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń