wtorek, 1 marca 2016

5 filmów o modzie, które trzeba zobaczyć!

1. Seks w wielkim mieście 2 (2010)"Cztery przyjaciółki pragną odciąć się od problemów. W tym celu wylatują do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie wpadają w pułapkę różnic kulturowych".
filmweb.pl

2. " Pamiętniki Carrie"Polecam również serial "Pamiętniki Carrie" gdzie zobaczymy perypetie 16-letniej Carrie (bohaterki "Seksu w wielkim mieście") i problemy, z którymi musi się zmagać.

3. " Valentino: ostatni cesarz wielkiej mody"
"Valentino: The Last Emperor to filmowy portret jednego z największych projektantów i zarazem dokument o kulisach świata mody. Kariera Valentino jest przeglądem pięciu dekad historii wielkiego krawiectwa i zmian, jakie następowały w modelu biznesowym tej branży. Śledzimy jeden rok z życia twórcy, towarzysząc mu w podróży i obserwując jego pracę - od przygotowywania kolekcji Wiosna/Lato 2006 po celebrację retrospektywy 45-letniej kariery w Rzymie w lipcu 2007 roku. Film pozwala prześledzić proces kreacji: od szkicu od prezentacji dzieła na wybiegu. To także interesujący obraz 50-letniej relacji biznesowej i prywatnej Valentino Garavaniego i Giancarlo Giacomettiego".

archiwalna.zacheta.art.pl

4. House of VersaceHistoria Donatelli Versace, która jest zmuszona zająć się spuścizną po zamordowanym bracie - firmą Versace. W jej rolę wcieliła się amerykańska aktorka Gina Gershon.

5. Śniadanie u Tiffany'ego (1961)"Początkujący pisarz Paul Varjak wprowadza się do eleganckiej nowojorskiej kamienicy. Jego sąsiadką jest śliczna Holly żyjąca na koszt bogatych adoratorów".
filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz